פירסט קלאס יבוא רכבי יוקרה
תהליך יבוא רכב מחו

First Class Cars

תהליך יבוא רכב.

זמן המתנת הלקוח עבור יבוא רכב מחו"ל, מיום שביצע את הזמנת הרכב עד לסיום תהליך יבוא רכבים מחו"ל נע בין 3 ל-6 שבועות, כאשר אנו ב- First Class Cars מתחייבים לתהליך המהיר ביותר בישראל. אנו מסוגלים לבצע יבוא רכבים מחו"ל במהירות גבוהה מכיוון שחברתנו הנה חברה אמריקאית המסונפת אלינו בישראל. על כן הליך הביורוקרטיה קצר בהרבה ממה שתקבלו אצל יבואני רכב חדש בתחום.

שלב א'

יצירת קשר עם יבואני רכב פירסט קלאס

יוצרים קשר עם חברת פירסט קלאס יבואני רכב חדש ומתאמים פגישה, בפגישה הלקוח יקבל את כל המידע הנדרש לו עבור יבוא הרכב המבוקש. לאחר מכן הלקוח ביחד עם יועצי פירסט קלאס יבואני רכב המתמחים בנושא יבוא רכבים מחו"ל, יבחרו את הרכב חבילות האבזור לפי בקשת הלקוח, כאשר חלק ממוצרי האבזור כלל לא קיימים בארץ לרכבים שאינם מיבואן הרכב פירסט קלאס קארס.

שלב ב'

קבלת החלטה על יבוא רכב מחו"ל

לאחר קבלת ההחלטה על הרכב המבוקש ,חברת יבואן הרכב, פירסט קלאס תדאג למצוא ללקוח את הרכב בסוכנויות פירסט קלאס יבואני רכב מחו”ל על מנת להוזיל את העלויות עבור הלקוח, כאשר נמצא הרכב המבוקש ונקבל את אישור הרוכש, אנו נשלח את הרכב לבדיקה מקיפה אשר תשלח ללקוח הכוללת תמונות של "כל מטר" ברכב, מצבו, צבעו, ק"מ (רוב הרכבים בעלי ק"מ נמוך באזור 3-5 ק"מ, זאת מכיוון שרכב מיבואן רכב חדש, כלומר 0 ק"מ, עלותו גבוהה בכ-30% מרכב שהק"מ בו באזור 3-5 ק"מ).

שלב ג'

בדיקת הרכב המיובא

לאחר שהבדיקה עברה בהצלחה אצל יבואן הרכב, מתבצעת קנית הרכב ע”י הלקוח מסוכנות יבוא הרכבים מחו”ל, גם כאן יבואן רכב פירסט קלאס קארס תבוא לקראתכם ותספק עבורכם מגוון אופציות נוחות לתשלום כגון: שטר נאמנות, תשלום ישירות למכס, טרייד אין ועוד מגוון אפשרויות שאתה הלקוח תחליט מה עדיף עבורך ומה הכי נוח עבורך והכי פחות מסכן אותך.

שלב ד'

העברת הרכב מחו"ל לארץ

יבואן הרכב, פירסט קלאס ידאג לשליחת הרכב לארץ מחו"ל, יבצע תהליך ביטוח ליבוא הרכב, רישיון יבוא רכבים במחו"ל ועוד מסמכים הנדרשים לכניסת הרכב המיובא לארץ. בפירסט קלאס יבואני רכב חדש אנו לוקחים את מלוא האחריות לביצוע התהליך בשכר טרחה הנמוך ביותר בשוק ואפס סיכון עבור הלקוח.

שלב ה'

שחרור וניירת לתהליך היבוא

הרכב מגיע לארץ ואנו חברת יבואני רכב חדש פירסט קלאס קארס נדאג לשחרר את הרכב במכס, לבצע בו תקינה וכל התהליך הנדרש ממשרד הרישוי ליבוא רכבים מחו"ל עד לקבלת רשיון רכב ומס רישוי כדי לעלות בברכה ובהצלחה את הרכב על הכביש.

שלב ו'

מזל טוב!

מזל טוב !!! הלקוח מוזמן להגיע למשרדנו ולקחת את הרכב שלו בנוסף ניתנת לו האפשרות לקבל את הרכב עד הבית ו/או למשרדו בכל מקום בארץ.

Dream cars background

Find Your Dream Car

מצא את מכונית מהחלומות שלך

לשיחה עם מומחה:

03-605-7984

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו