פירסט קלאס יבוא רכבי יוקרה
מאמרים בנושא יבוא רכבים מחו

מאמרים

איך לבחור רכב שטח לייבוא לארץ בזול?.

Article background

כאשר רוצים לקנות רכב שטח במחיר נוח, יש חלופה משתלמת הרבה יותר ביחס ליבואנים הרגילים. ישנה אפשרות לבצע ייבוא של רכבים טובים ובזול, עם דגש על רכבי שטח מסוג מעולה, באמצעות סוכנות מקומית של חברה אמריקאית פירסט קלאס.

מייבאים בשבילכם

מרבית האנשים לא בנויים לכל הטרחה של התעסקות בייבוא עצמאי של כלי רכב. אם כן, איך ניתן לייבא רכב שטח אוטומטי במחיר מעולה וגם ללא מאמץ? בישראל ניתן לפנות לסוכנויות רכב בינלאומיות ולחברת פירסט קלאס שמציעה מגוון רכבי שטח מעולים.

מדובר בסוכנות מקומית ישראלית, של חברה אמריקאית שפועלת גם באירופה. כאשר החברה האם הינה חברה המומחית בייבוא וייצוא של רכבים, ניתן לסמוך על הסוכנות המקומית שתדע לייבא גם בשבילכם את כלי הרכב הטובים ביותר.

אז איך תבחרו מה שמתאים לכם?

תכננו מסגרת תקציב.

חשבו על נפח המנוע המתאים לכם.

קחו בחשבון את גודל הרכב.

התייחסו לגודל תא המטען.

חשבו על רמת האבזור הרצויה.

שימו לב לסוג הגיר (רגיל או אוטומט).

תנו דעתכם על המותג והיצרן מבחינת אמינות ואיכות.

מגוון עצום של רכבים לבחירה

בזכות מבחר האפשרויות וטיב השירות, עם חברת פירסט קלאס יבוא אישי של רכב נעשה בצורה פשוטה ואפילו יותר מכפי שניתן לשער. שלא כמו בחברות אחרות שמספקות שירות של ייבוא אישי, לא קיים גורם ביניים שהוא למעשה מוכר הרכב. פירסט קלאס מחזיקה בעצמה סוכנויות במדינות רבות, שמייצאות כלי רכב מדגמים שונים, לרבות רכבי שטח מעולים. כך הלקוח נהנה גם מייבוא במחיר נמוך וכן ממגוון עצום של רכבים לבחירה.

ניתן לבחור דגמים מובילים של רכבים אמריקאיים וגם של רכבים אירופאיים. ניתן לייבא בזול דגמים מרכבי הפאר של גרמניה ומותגי שטח מהמובילים בעולם. ניתן בהחלט להיעזר ביועצי המכירות של פירסט קלאס, על מנת שיאתרו לכם את רכב השטח הרצוי לכם כדי לקבל מידע על הרכבים שנמצאים כרגע במלאי.

יועצי פירסט קלאס ישמחו לאתר עבורכם רשימת רכבי שטח מעולים, שמוצעים למכירה באחת מסוכנויות החברה הפועלות בחו"ל ומספקות את הרכבים לרוכש. אילו רכבים ואילו מותגים ניתן להזמין? למשל דגמי הונדה או מרצדס, ב.מ.וו או ג'יפ, לנדרובר ועוד ממיטב היצרנים ומיטב רכבי השטח. בכל רגע נתון ישנם מגוון דגמים לבחירה, כך שתקבלו את הרכב המושלם בשבילכם.

שירות מושלם לכל לקוח

לאחר שמסכמים עם נציג החברה לגבי רכב השטח המועדף, ממשיכים לקבל שירות לאורך כל הדרך. היבואן מוודא לשביעות רצונו של הלקוח שהרכב תקין לחלוטין, כאשר יש אפשרות לקבל תמונה של הרכב וכל פרט רלוונטי, לרבות צבע, מצב מכני וקילומטרז'. יש לציין שניתן לקבל רכב בעל קילומטרז' נמוך, תוך קבלת הנחה מאוד משמעותית ממחיר המחירון המקובל בארץ. מלבד אפשרות בחירה במגוון מותגי רכב שטח, ניתן ליהנות גם ממסלולי תשלום לבחירה והכל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

לשיחה עם מומחה:

03-605-7984

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו