פירסט קלאס יבוא רכבי יוקרה
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

First Class Cars

רכבים ביבוא אישי מגרמניה .

2

רכבים ביבוא אישי מגרמניה

רכבים מגרמניה לא בכדי פופולריים ומבוקשים מאז ומעולם ונראה כי יש לא מעט אנשים המעוניינים להתחדש ברכבים חדשים מתוצרת גרמניה. לאור הביקוש הרב של רכבים אלו, אנשים מעוניינים לנהוג ברכבים בייבוא אישי מגרמניה, על מנת שיוכלו להרגיש את המנוע הגרמני, תוספות ייחודיות ומעניינות (מעבר לכל מה שתקבל בארץ) ובנוסף גם לחוש ייחודיים ונחשקים ולכן פונים לחברות המציעות יבוא רכב מגרמניה של מותגים שונים כדוגמת – מרצדס, במוו, פורשה, פולסוואגן ומיצרנים גרמניים אחרים כמובן במחירים זולים הרבה יותר מאשר בחנות.

למה ייבוא רכב גרמני נעשה כל כך פופולרי בשנים האחרונות?

כל חובב רכבים יסביר לכם כי אין חוויה גדולה יותר מלנהוג על רכב חדש בייבוא אישי, בחלק מהדגמים מדובר על רכבים שלא קיימים בארץ מה שנותן לנוהג בהם הרגשה חווייתית שלא ניתן להסביר במילים. את יבוא אישי של רכבים מגרמניה, חשוב לבצע רק אצל חברות מומחות אשר מכירות היטב את הבירוקרטיה של ייבוא רכבים וכמובן שחברה תיהיה אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום יבוא אישי של רכב מגרמניה, הרכב הגרמני מגיע עם מגווןתוספות ייחודיות שאין לחנויות רגילות בארץ.

יתרונות ביבוא אישי רכב מגרמניה

יתרונות נוספים ביבוא אישי רכב מגרמניה, באים לידי ביטוי גם בדגמים המיוחדים מבחינת נראות חיצונית מרשימה ביותר ולעיתים גם דגמים בודדים שמהם מיצרים דגם אחד או שניים ולרוב הם מאובזרים בכל התוספות האפשריות ברכב. זאת בניגוד לרכבים רגילים שבהם יש צורך להוסיף תוספות שונות כדוגמת – מערכת מולטימדיה, מגנזיום, רמקולים, אגזוז מיוחד, כנפיים ועוד מיני תוספות שונות שמכירים היטב חובבי רכבים.

מה חשוב לדעת כאשר מייבאים רכבים מגרמניה?

ייבוא רכב אישי מגרמניה, הוא לא עניין של מה בכך ודורש הקפדה על כל פרט ופרט מבחינת בירוקרטיה ומיסוי, על מנת לייבא את הרכב ללא עיכובים מיוחדים ובצורה חוקית ונכונה. לכן, רק חברות מורשות לייבוא רכב מגרמניה יכולות לעסוק בתחום זה ולספק עבורכם את הרכב בתנאים טובים, בצורה מהירה וכמובן בדיוק מה שאתם רוצים מבחינת תוספות ואבזורים. חשוב לבצע סקר שוק בין כמה חברות ליבוא רכב מגרמניה ולבחור חברה העונה על הפרמטרים הבאים: אמינות, מקצועיות, עמידה בלוחות זמנים, שירות אישי לכל לקוח, צוות מקצועי ומיומן, חברה מורשית לעסוק בתחום ייבוא רכבים, מחיר הוגן ותנאים טובים לרוכשים וכל פרמטר אחר שחשוב ועקרוני לכם.

Dream car background

Find Your Dream Car

יבוא אישי רכב מגרמניה

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

לשיחה עם מומחה:

03-605-7984

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו