פירסט קלאס יבוא רכבי יוקרה
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

First Class Cars

רכבי פלאג אין הייבריד .

רכבי פלאג אין הייבריד

אגף הרכב במשרד התחבורה כיום מתיר יבוא אישי של כלי רכב חדשים לארץ לעולים חדשים, תושבים חוזרים וכן לכלל התושבים המעוניינים לייבא רכבים נחשקים מארצות שונות, אך זאת בכפוף לתקנות ולנהלים שונים שקבע משרד התחבורה. לא בכדי יבוא אישי של רכב היברידי חשמלי הוא מורכב וכולל כללים שונים ומגבלות שונות הכוללות מיסוי והיטלים, חוקים ותנאי יבוא ועוד. לכן כדאי להתיעץ עם המומחים של פירסט קלאס קארס לפני רכישת רכב היברידי ביבוא אישי.

יבוא רכב היברידי חשמלי לארץ

רכבים היברידיים פרצו בסערה לפי קצת יותר מעשור לעולם הרכבים בארץ ובעולם ונראה כי יצרנים רבים הבינו את הביקוש הרכב של רכבים אלו לצד שמירה על איכות הסביבה והם מציעים מגוון טכנולוגיות חדשניות הכוללות בין היתר שימוש ברכבים חשמליים וחסכוניים. רכב היברידי הוא חשמלי, חסכוני ומאפשר לנו לשמור על הסביבה, לכן ייבוא רכב היברידי שונה מבחינת תנאי יבוא ותשלום המס המוטל על יבוא רכב שאינו חשמלי.

מיסוי רכבים היברידיים ביבוא אישי

החל מחודש אוגוסט 2009 רשות המסים ומשרד התחבורה הוציאו תקנות חדשות הנקראות מיסוי ירוק, על מנת לעודד יבוא רכבים היברידיים לארץ. תקנות אלו, מאפשרות ליבואנים לחסוך בשיעורי המס על פי דרגת זיהום האוויר של הרכב על ידי ערכים הממוספרים מ -1 עד 15. החישוב מתבצע כך: ככל שהרכב יהיה בעל דרגת זיהום נמוכה יותר, כך מס הרכישה יהיה נמוך יותר. דבר זה נועד כדי לתמרץ בעלי רכבים לייבא רכבי היברידי חשמלי וחסכוני, בעוד על רכבים חדשים רגילים המס יהיה גבוה, כיוון שהם מזהמים יותר את הסביבה.

היכן ניתן למצוא את נתוני דרגת הזיהום של רכבי היברידי?

את דרגת הזיהום של רכבי היברידי, ניתן למצוא באתר של רשות המסים בישראל, ששם ניתן למצוא קובץ נתוני פליטות מכלי רכב, בהתאם לדיווחים של יבואני הרכבים ובהתאם לנתוני היצרנים. הקובץ המפורסם באתר רשות המיסים מתעדכן מפעם לפעם וניתן למצוא אותו גם באתר של משרד התחבורה של האתר של המשרד להגנת הסביבה. לכן, בעת יבוא רכב היברידי, מומלץ לבחון את נתוני הרכב ואת דרגת הזיהום, על מנת לשלם כמה שפחות מיסים.

רכב בעל תוסף "פלאג אין הייבריד" ( plugin hybrid) זהו למעשה תוסף של מנוע חשמלי המורכב בתוך הרכב ההיברידי, מקבל הנחה משמעותית היום במס וההיטלים המשולמים על יבוא רכב לארץ, היום מרצדס נמצאת במצב שכבר כמעט לכל סדרה מהדגמים שלה יש אחד מסוג "פלאג אין הייבריד"

להלן הדגמים ההיברידים ביבוא אישי:

ב.מ.וו סדרה 7

ב.מ.וו סדרה 5

ב.מ.וו סדרה 3

ב.מ.וו סדרה X5

מרצדס סדרה GLC Coupe

מרצדס סדרה S-Class

מרצדס סדרה E-Class

מרצדס סדרה C-Class

מרצדס סדרה GLS

מרצדס סדרה GLE

פורשה סדרה Cayanne

פורשה סדרה Panamera

Dream car background

Find Your Dream Car

יבוא אישי רכב היברידי

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

לשיחה עם מומחה:

03-605-7984

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו